KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13486524
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stilleben vattenfärg
-
8094 Pastell
Carl Brandt. Signerad, björkar, yttermått inklusiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:32
-
8302 Pasteller
2 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:20
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stilleben vattenfärg
-
8094 Pastell
Carl Brandt. Signerad, björkar, yttermått inklusiv..//
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:32 -
8302 Pasteller
2 st, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
imorgon
20 maj kl 20:20